Test osobowości - PERSO.IN

September 26, 2021 09:54 - Pozostałe usługi - Lublin
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Narzędzie diagnostyczne PERSO.IN umożliwia poznać różnice między ludźmi. Uzupełnienie testu umożliwia wygenerowanie opisu osobowości wypełniającego. Po badaniu dostaje się spersonalizowany raport wskazujący cechy osobowości, potencjał i wskazówki jak najlepiej wykorzystać je w życiu prywatnym i profesjonalnym. Kariera zawodowa daje o wiele większą satysfakcję, gdy jest dostosowana pod nasze indywidualne ukierunkowanie. Poznanie osobowości, mocnych i słabych stron może pomóc dokonywać lepszych wyborów.

Nasz kwestionariusz jest to narzędzie, które zawiera 150 pytań. Dzięki którym możliwy jest opis osobowości w zakresach nastawienia w stosunku do ludzi, otwartości na doświadczenia, podejścia do zobowiązań, podejmowania aktywności i kontaktów z ludźmi oraz sposobów reagowania na problemowe sytuacje.

Kompletny opis znajduje się w Raporcie Osobistym. Składa się on z ponad 40 stron, informujących o tym jaki jesteś, obszarami, w których możesz być dobrym oraz potencjalnymi zagrożeniami. Można także poznać 10 stylów zachowań i reagowania charakteryzujących ludzi. Jest możliwość też umówienia się z trenerem PERSO.IN w celu omówienia raport i całościowo wykorzystać swój potencjał. Raport osobisty zakończony jest linkiem do Raportu Komunikacyjnego. Zawiera on informację w jaki sposób z tobą nawiązywać kontakt, w jaki sposób cię motywować, co cię interesuje i co wpływa na usatysfakcjonowanie z pracy. Istnieją też Raporty Komunikacyjne dla grup, używane przez wykwalifikowanych trenerów na szkoleniach.

Są też raporty składające się z jednej strony nazywane OnePager. Dedykowane są dla grup i osób indywidualnych. Dzięki nim można dowiedzieć się co wpływa na motywację badanego, jakie działania preferuje, co uznaje za wartościowe, a czego unikać w kontakcie.

Narzędzie stworzone jest na bazie szeroko wykorzystywanej przez psychologów koncepcji Wielkiej Piątki. Spełnia standardy psychometryczne dla kwestionariuszy psychologicznych.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.