Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Moda i uroda

  converse od supersklep.pl OGŁOSZENIE FIRMOWE

August 19, 2022 12:05 - Moda i uroda - Kraków
50.00 zł
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
”SuperSklep” to internetowy sklep posiadający w swojej ofercie tylko odzież i obuwie popularnych marek m. in. Vans, New Balance, Supra, DC, Quiksilver, Emerica, Nike i wielu innych. Dostępne w niej produkty charakteryzują się najwyższą możliwą jakością, dzięki czemu będą w stanie zachwycić też wybrednych. Sama oferta jest tak obszerna, że zawsze znajdziemy w niej coś, co akurat nas interesuje.
Sklep internetowy rozdziela się na 5 głównych sekcji wyrażających 5 różnych charakterów. SNEAKERS SHOP to oddział wielbicieli butów sneakers i kicks. STREETWEAR SHOP odzwierciedla kulturę związaną z ubraniami miejskimi. SKATEBOARD SHOP zaś jest działem z historią- to jeden z pierwszy w Polsce e-commerce powiązanych z tradycją skate. SNOWBOARD SHOP ma w ofercie najwyższej jakości wyposażenie i odzież snowboardową. Ogromna oferta HIP-HOP SHOP urzeczywistnia potrzebny nawet najbardziej rygorystycznych interesantów. Każdy ze sklepów kusi bogatą ofertą akcesoriów i dodatków.

Doskonała jakość wszystkich produktów łączy się tutaj także z dogodnymi cenami. Jeśli ktoś jest więc chociaż trochę zainteresowany kulturą hip hop lub sportami ekstremalnymi to koniecznie powinien zapoznać się z asortymentem sklepu nieco bliżej!
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.